Skip to main content
Pozvánka na závody kajutových lodí

Pozvánka na závody kajutových lodí

Vážení přátelé, kamarádi, jachtaři

Na konec naší úspěšné jachtařské sezóny roku 2023 jsme uspořádali klubové závody kajutových lodí. Tento závod se setkal s velkým ohlasem, proto jsme se rozhodli, že i novou sezónu zahájíme ve stejném duchu a v sobotu dne 22.6.2024 uspořádáme otevřený klubový závod kajutových plachetnic, na který vás tímto srdečně zveme.

Sraz všech posádek lodí a přijímání přihlášek bude v 9:00 hodin dopoledne, kdy současně proběhne i rozprava s kapitány, při které se podle počasí a povětrnostních podmínek dohodneme na dalším průběhu závodu. Předpokládaný konec závodu bude mezi pátou a šestou hodinou odpolední. Následovat pak bude vyhlášení výsledků závodu a samozřejmě  po skončení závodu můžeme společně posedět v naší zastávce a společně se pobavit o svých zážitcích a zkušenostech, navázat nová přátelství v komunitě jachtařů a jejich přátel.

V případě nepřízně počasí je připravena i suchá varianta.

Rádi bychom zajistili občerstvení pro všechny účastníky, kteří se zdrží i po závodu a posedí. Jelikož se těžko odhaduje množství všech těch dobrot, pochutin a nápojů, poprosím vás zda by jste svoji účast a počet členů posádky potvrdili e-mailem provozní vedoucí na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , která zajistí vše potřebné a v dostatečném množství.

Za Výkonný výbor YCD

Ing. Bc. Stanislav HRDLIČKA
předseda